Dary na alfu

Děkujeme vám.

 

Alfa je zadarmo. Díky štědrým lidem jako jsi ty to tak i zůstane.

TEĎ JE TEN SPRÁVNÝ ČAS

Tvůj dar umožní komukoliv kdekoliv prozkoumat na Alfě smysl života a křesťanskou víru v přátelském, otevřeném a neformálním prostředí. 

Alfa zve a inspiruje. Dává směr. Alfa proměňuje lidské životy. Díky, že i Ty jsi toho součástí.

V případě Vašeho zájmu můžeme vystavit potvrzení o výši příspěvku pro snížení základu daně v daňovém přiznání. Vice informací naleznete zde.


Číslo účtu :     2500 104 331 / 2010 (FIO banka) 

Variabilní symbol pro iniciativu Alfy:              324 2013
Variabilní symbol vydání filmové série Alfy:   682 720
Variabilní symbol pro kancelář Alfy:               682 700


Jakým způsobem můžete přispět?

Převodem, složenkou nebo vkladem hotovosti na účet.

Platby z mBank
Pošlete-li nám svůj dar z mBanky, na výpisu se nám nezobrazí Vaše jméno a Váš dar nedokážeme identifikovat. Dopište prosím své jméno do „zprávy pro příjemce“.

Platba složenkou
Pošlete-li nám dar přes Českou poštu, informujte nás o tom prosím současně s provedením platby a sdělte nám své kontaktní údaje.
Česká pošta nám žel neposkytuje tu část složenky, kterou jste jí předali. Zpráva pro příjemce (ze složenky) se na našem účtu často kvůli automatickému zpracování zobrazí zkresleně. Není-li nám dárce známý např. tím, že je naším pravidelným dárcem, takže jsme mu přidělili variabilní nebo specifický symbol, nemáme žádnou možnost zjistit údaje odesílatele (tím je pro nás Česká pošta) ani účel platby. Předtištěné složenky Vám zašleme na vyžádání.

Vklad hotovosti na náš účet
Svůj dar můžete vložit v hotovosti na náš účet v kterékoliv pobočce Fio banky. Seznam všech poboček banky.
U darů vložených na náš účet se nám nezobrazí Vaše jméno. Chcete-li, abychom byli schopni Vás dar identifikovat, kontaktujte nás prosím.

Dejte nám o sobě vědět
Rádi vám budeme pravidelně poskytovat aktuální informace o službě, kterou jste se rozhodli podporovat. Abychom Vám je mohli předat, potřebujeme Vaše kontaktní údaje. Naše služba není možná bez finančních darů.

 

Děkujeme Vám!