Zveme Česko na večeři 2017

Iniciativa Alfy je propagační kampaň, jejímž cílem je pomoci zvýšit povědomí o existenci Alfy tím, že Alfu doporučí známá osobnost. Cílem je vzbudit zájem veřejnosti a místním pořadatelům usnadnit zvaní na kurz. Kancelář Alfy připraví společný grafický design, který mohou jednotliví pořadatelé snadno použít. V České republice již proběhly městské Iniciativy v Brně, Českém Těšíně a Benátkách nad Jizerou. Celonárodní iniciativy proběhly v letech 2013, 2015 a 2016.

Na září 2017 česká kancelář kurzů Alfa připravuje čtvrtou národní Iniciativu Alfy. Propagaci stejně jako loni zaměříme na internet, FB a YT, propagaci místně zacílíme tam, kde kurzy fakticky běží. Díky partnerství české kanceláře Alfy a F-nadace bylo opět vypsáno výběrové řízení, ve kterém zájemci mohli požádat o finanční prostředky na tisk propagačních materiálů a cílenou internetovou propagaci. Podrobné informace ke grantu naleznete na stránce f-nadace.cz/granty-2017-18. Uzávěrka grantu je 20.6.2017.

Grafické materiály pro pozvánky a propagační videoklip připravujeme.

Inspiraci, jak v místě propagaci pojednat naleznou registrovaní pořadatelé Alfy po přihlášení v sekci "Pořádáme kurz". Přípravy iniciativy se již rozbíhají, neodkládejte přípravu na poslední chvíli! Doporučený termín zahájení kurzu je v týdnu od 25. září 2017.

Registrovaní pořadatelé kurzů naleznou po přihlášení podrobné informace v sekci "Pořadatelé".  

Ještě jste Alfu nepořádali?      Registrujte se       Registrovaní pořadatelé          Obnova hesla

Evangelizace národa, oživení církve a proměna společnosti.

Návrat na úvodní stránku.