Materiály pro hosty Alfy

Materiály pro pořadatele kurzu zde.       Objednávky v našem knihkupectví.

Alfa - otazníky života Alfa - Otazníky života

Kniha obsahuje promluvy na kurzech Alfa. Autor kurzu Alfa Nicky Gumbel se v 15 kapitolách dotýká odpovědí na závažné otázky a ukazuje cestu k opravdovému křesťanství.

Kniha je zajímavým a velice čtivým úvodem k objevování Ježíše Krista, který i dnes zůstává tou nejpřitažlivější a nejúchvatnější osobou, jakou lze poznat. Zasvěcený přístup N. Gumbela je zárukou toho, že se do hledání Pravdy nezapojí pouze rozum, ale i srdce.

Kniha je vhodná jak pro všechny účastníky kurzu Alfa, tak i pro další zájemce či řečníky kurzu. Třetí, doplněné a opravené vydání v nové grafické úpravě.

 

Kurz Alfa na DVD Kurz Alfa na DVD

Obsahuje 15 pětačtyřicetiminutových přednášek N. Gumbela na dvou DVD ve vynikajícím českém dabingu. 

Může být velikou pomocí pro pořádání kurzů Alfa, je však možno je použít i nezávisle na nich. Svěží a fundované vyučování o základních tématech křesťanství, které je pro svou srozumitelnost a humor vhodné pro široký okruh diváků od křesťanů až po ateisty. Nyní celé česky včetně titulků a citátů z Písma.

 

 

Příručka účastníka kurzu Alfa Příručka účastníka kurzu Alfa

Doporučuje se, aby měl Příručku pro účastníky kurzů Alfa k dispozici každý účastník kurzu. Obsahuje osnovy jednotlivých promluv. Účastník si do ní může dělat své vlastní poznámky a ty později během diskuse využít nebo rozvést.


 

Proč Ježíš? Proč Ježíš?

Útlá brožurka se srozumitelným výkladem evangelia. Podle slov odborníků jde o jeden z nejlépe napsaných a nejlépe ilustrovaných evangelizačních traktátů všech dob. Již čtvrté české vydání, nově s barevnými mezititulky.

Nepatříte-li mezi náruživé čtenáře, je tato brožurka přesně pro Vás!

 

 

 

Proč vánoce? Proč Vánoce?

Útlá brožurka se srozumitelným výkladem evangelia. Vánoční varianta brožury Proč Ježíš.

 

 

 

 

 

Život který stojí za to Život, který stojí za to

Kniha je vhodná jako pokračovací návazné studium po skončení kurzu Alfa. Nicky Gumbel v devíti kapitolách zpracoval list apoštola Pavla Filipským. Postupně odhaluje, co vše je nové v životě křesťana. Kniha je vynikajícím pomocníkem zejména lidem, kteří nově uvěřili. Ukáže jim, jak co nejlépe vykročit za Kristem. Ke každé kapitole jsou zpracovány diskusní otázky, které lze s prospěchem využít jak jednotlivci, tak při studiu knihy ve skupině.

  

Materiály pro pořadatele kurzu naleznete zde.

Všechny knihy můžete objednat v našem knihkupectví.